حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

درباره ما

درباره ما

آیا می توان به راحتی از زعفران کشاورز استفاده کرد؟ چگونه امکان خرید زعفران کشاورز بدون واسطه وجود دارد؟ کشاورز منطقه قائنات چگونه زعفران خود را به بازار عرضه می کند؟ این سوالهایی هست که برای همه خریداران زعفران پیش می آید، اما خوب چگونه می توان خرید زعفران از کشاورز را انجام داد؟ در این مقاله جواب کامل به این سوالهای مشتریان خواهیم داد اما قبل از جواب دادن به سوال ها بهتر است خودم را معرفی کنم و دلیل راه اندازی فروشگاه زعفران قائنات را توضیح دهم.

فروشگاه زعفران قائنات یک بازار آنلاین هست که شما و کشاورزهای نمونه همدیگر را پیدا کنید یعنی با هم ارتباط داشته باشید و خریدار از کشاورز زعفران بخرد.

اما نحوه شکل گرفتن این فروشگاه و اینکه چه کسانی راه اندازی کردن و دنبال چی هستند؟

درباره ما

 

من مجید قربانی هستم اهل روستای چرمه یکی از روستاهای جنوب خراسان معروف به شهر قائن که فرزند یک کشاورز هستم به نام حسن قربانی که شغل اصلی ما ها کشاورزی هست و بنیان گذار فروشگاه اینترنتی زعفران قائنات هستم.

درباره مایشون پدرم هستند اهل روستای چرمه یکی از روستاهای جنوب خراسان معروف به شهر قائن که شغل اصلی ایشون هم کشاورزی هست و به این دلیل که یکی از منبع درآمدهای اصلی کشاورزان این منطقه زعفران هست اکثر زمین های کشاورزی زیر کشت زعفران هست و منطقه قائنات به دلیل آب و هوای خوبی که دارد بهترین و با کیفیت ترین زعفران را می توان برداشت کرد.

اما دلیل راه اندازی فروشگاه زعفران قائنات چیست؟

خرید زعفران کشاورز

ما قبل از اینکه فروشگاه اینترنتی را راه بندازیم و زعفران مستقیم به دست مشتریان برسانیم مجبور بودیم زعفران را به دلال ها بفروشیم و طبیعتا به خاطر اینکه سود بیشتری بکنند زعفران را به قیمت خیلی پایین تر قیمت بازار می خریدند و ما هم چون راه دیگری برای فروش زعفرانمون نداشتیم زعفران را به دلال ها می فروختیم تا اینکه یکی از دوستام پیشنهاد داد تا فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنیم و پیشنهاد خوبی بود چون دیگر مجبور نبودیم زعفران را به دلال بفروشیم و می توانستیم زعفران را مستقیم و با کیفیت اولیه و قیمت واقعی به دست مشتریان برسانیم البته تنها کسانی که می توانند ما را حمایت کنند شما خریداران زعفران هستید.

درباره ما

و الان به لطف خدا و یاری شما مصرف کنندگان محترم من و پدرم و تمام کشاورزان منطقه شهرستان قائن که با هم زعفران قائنات را راه انداختیم دیگر نگران فروش زعفران نیستیم تا مجبور بشیم به دلال بفروشیم.

 

 

درباره ما

 

 

 

error: Content is protected !!
X